E40HB10-250-3-T-24
- Manufacturer Part Number:
- E40HB10-250-3-T-24
- Part of Description:
- ENCODER 40MM 250PPR 12-24VDC
- Output Type :
- Totem Pole
- Pulses per Revolution :
- 250
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V