OCD-DPC1B-1213-C100-H3P
- Manufacturer Part Number:
- OCD-DPC1B-1213-C100-H3P
- Part of Description:
- PROFIBUS DP, 58 MM 10 MM SH
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V