DTM65PW280D
Manufacturer Part Number:
DTM65PW280D
Part of Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 65W
Stock Condition:
21
Cord Length :
59" (1.50m)
Current - Output (Max) :
2.32A
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
65 W
Size / Dimension :
5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
28V