SDI30C-Q-UTB-CUB
Manufacturer Part Number:
SDI30C-Q-UTB-CUB
Part of Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V-20V 30W
Stock Condition:
297
Approval Agency :
CE, cUL, cULus, FCC, UKCA, UL
Cord Length :
47" (1.20m)
Current - Output (Max) :
3A, 3A, 2A, 1.5A
Input Connector :
IEC 320-C6
No Load Power Consumption :
100mW
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power (Watts) :
30 W
Size / Dimension :
4.154" L x 1.791" W (105.50mm x 45.50mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
5V, 9V, 15V, 20V