ESS20-124-DC24V-0.5A
- Manufacturer Part Number:
- ESS20-124-DC24V-0.5A
- Part of Description:
- CIR BRKR SOLID STATE 500MA 24VDC
- Current Rating (Amps) :
- 500mA
- Voltage Rating - DC :
- 32 V