ESS20-003-DC24V-4A
- Manufacturer Part Number:
- ESS20-003-DC24V-4A
- Part of Description:
- CIR BRKR SOLID STATE 4A 24VDC
- Current Rating (Amps) :
- 4A
- Voltage Rating - DC :
- 32 V