ESS20-003-DC24V-3A/6A
- Manufacturer Part Number:
- ESS20-003-DC24V-3A/6A
- Part of Description:
- CIRCUIT BREAKER 3A, 6A 24VDC
- Current Rating (Amps) :
- 3A, 6A
- Voltage Rating - DC :
- 32 V