ESS20-003-DC24V-1A/2A
- Manufacturer Part Number:
- ESS20-003-DC24V-1A/2A
- Part of Description:
- CIRCUIT BREAKER 1A, 2A 24VDC
- Current Rating (Amps) :
- 1A, 2A
- Voltage Rating - DC :
- 32 V