ALT4532P-181-T05G
- Manufacturer Part Number:
- ALT4532P-181-T05G
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- PULSE TRANSFORMERS FOR LAN INTER
- Stock Condition:
- 427
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- Pulse Transformers
- ET (Volt-Time) :
- Height - Seated (Max) :
- 0.114" (2.90mm)
- Inductance :
- 180µH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)