TG-E205-330X330X0.05
Manufacturer Part Number:
TG-E205-330X330X0.05
Manufacturer/Brand:
T-Global Technology
Part of Description:
RF EMI DBL SIDED TAPE 13"X13"
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Adhesive :
Acrylic, Conductive
Length :
13.000" (330.20mm)
Material :
Operating Temperature :
-10°C ~ 80°C
Product Status :
Obsolete
Shape :
Sheet
Thickness - Overall :
0.002" (0.05mm)
Type :
Width :
13.000" (330.20mm)