FXC.16.52.0075X.A.DG
- Manufacturer Part Number:
- FXC.16.52.0075X.A.DG
- Manufacturer/Brand:
- Taoglas
- Part of Description:
- NFC FLEX ANTENNA 16MM CIRCLE WIT
- Stock Condition:
- 197
- Manufacturer :
- Taoglas
- Product Category :
- RFID Antennas
- Features :
- Near Field Communications (NFC)
- Frequency :
- 13.56MHz
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 16.00mm Dia x 0.27mm H