IQH1-18GM-V1
- Manufacturer Part Number:
- IQH1-18GM-V1
- Manufacturer/Brand:
- Pepperl+Fuchs
- Part of Description:
- RFID TAG R/W 13.56MHZ ENCAP
- Stock Condition:
- 1
- Manufacturer :
- Pepperl+Fuchs
- Product Category :
- RFID Transponders, Tags
- Frequency :
- 13.56MHz
- Memory Type :
- Read/Write
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.598" L x 0.709" D (66.00mm x 18.00mm)