4.13-4-AB5030
- Manufacturer Part Number:
- 4.13-4-AB5030
- Manufacturer/Brand:
- 3M
- Part of Description:
- RF EMI 12'X4.13" SHEET PLYMR
- Manufacturer :
- 3M
- Product Category :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Acrylic, Nonconductive
- Length :
- 12.000' (3.65m)
- Material :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Die Cut Rectangular
- Thickness - Overall :
- 0.014" (0.35mm)
- Type :
- Width :
- 4.130" (104.90mm)