ACTL-0750-200 OPT C0.6
- Manufacturer Part Number:
- ACTL-0750-200 OPT C0.6
- Manufacturer/Brand:
- Continental Control Systems
- Part of Description:
- CURR SENS XFMR 100:1 200A INLINE
- Stock Condition:
- 48
- Manufacturer :
- Continental Control Systems
- Current Rating (Amps) :
- 200 A
- Height - Seated (Max) :
- 2.402" (61.00mm)
- Size / Dimension :
- 2.378" L x 0.902" W (60.40mm x 22.90mm)