IBQ15-100BB125X125
Manufacturer Part Number:
IBQ15-100BB125X125
Manufacturer/Brand:
TDK Corporation
Part of Description:
RFID 125 X 125MM SHEET
Stock Condition:
49
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Adhesive :
Non-Conductive, Double Sided
Length :
4.921" (125.00mm)
Material :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thickness - Overall :
0.007" (0.18mm)
Type :
Shielding Sheet
Width :
4.921" (125.00mm)