1201-SNG-0020
- Manufacturer Part Number:
- 1201-SNG-0020
- Part of Description:
- SNG CORD 2.0MM X 10M L
- Stock Condition:
- 40
- Height :
- 0.079" (2.00mm)
- Length :
- 32.81' (10.00m)
- Material :
- Silicone Nickel Graphite
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 160°C
- Plating :
- Nickel
- Width :
- 0.079" (2.00mm)