1201-SSA-0010
- Manufacturer Part Number:
- 1201-SSA-0010
- Part of Description:
- SSA CORD 1.0MM X 10M L
- Stock Condition:
- 40
- Height :
- 0.039" (1.00mm)
- Length :
- 32.81' (10.00m)
- Material :
- Silicone Silver Aluminium
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 160°C
- Plating :
- Silver
- Width :
- 0.039" (1.00mm)