1201-SNG-0018
- Manufacturer Part Number:
- 1201-SNG-0018
- Part of Description:
- SNG CORD 1.8MM X 10M L
- Stock Condition:
- 39
- Height :
- 0.071" (1.80mm)
- Length :
- 32.81' (10.00m)
- Material :
- Silicone Nickel Graphite
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 160°C
- Plating :
- Nickel
- Width :
- 0.071" (1.80mm)