ATO-10-B225-D10/SP3
- Manufacturer Part Number:
- ATO-10-B225-D10/SP3
- Manufacturer/Brand:
- LEM USA, Inc.
- Part of Description:
- CURR SENSE XFMR 10A
- Manufacturer :
- LEM USA, Inc.
- Product Category :
- Current Sense Transformers
- Current Rating (Amps) :
- 10 A
- Current Ratio :
- DC Resistance (DCR) :
- ET (Volt-Time) :
- Frequency Range :
- 50Hz ~ 60Hz
- Height - Seated (Max) :
- 1.791" (45.50mm)