MRF24WG0MART-I/RM10C
- Manufacturer Part Number:
- MRF24WG0MART-I/RM10C
- Current - Receiving :
- 156mA
- Current - Transmitting :
- 226mA ~ 237mA
- Frequency :
- 2.4GHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Voltage - Supply :
- 2.8V ~ 3.6V