89-CBSFNSV-2.0X7.0X0.8
- Manufacturer Part Number:
- 89-CBSFNSV-2.0X7.0X0.8
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 2" X 7" THROUGH HOLE
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 7.000" (177.80mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)