83-CBSFSV-2.0X8.0X0.8
- Manufacturer Part Number:
- 83-CBSFSV-2.0X8.0X0.8
- Part of Description:
- RF SHIELD 2" X 8" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 8.000" (203.20mm)
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)