21-CBSF-1.5X1.5X0.275
Manufacturer Part Number:
21-CBSF-1.5X1.5X0.275
Part of Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.5" T/H
Height - Overall :
0.275" (6.99mm)
Length - Overall :
1.500" (38.10mm)
Mounting Type :
Through Hole
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)