44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45
- Manufacturer Part Number:
- 44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.75" X 3.5" T/H
- Height - Overall :
- 0.450" (11.43mm)
- Length - Overall :
- 3.500" (88.90mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 2.750" (69.85mm)