44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6
- Manufacturer Part Number:
- 44-CBSFSV-2.5X4.25X0.6
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.5" X 4.25" T/H
- Height - Overall :
- 0.600" (15.24mm)
- Length - Overall :
- 4.250" (107.95mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 2.500" (63.50mm)