44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0
Manufacturer Part Number:
44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 1.5" X 5" THROUGH HOLE
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
1.000" (25.40mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)