44-CBSFD-2.0X4.0X0.75
Manufacturer Part Number:
44-CBSFD-2.0X4.0X0.75
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 2" X 4" THROUGH HOLE
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.750" (19.05mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)