24-CBSF-2.75X4.5X0.75
- Manufacturer Part Number:
- 24-CBSF-2.75X4.5X0.75
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.75" X 4.5" T/H
- Height - Overall :
- 0.750" (19.05mm)
- Length - Overall :
- 4.500" (114.30mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Width - Overall :
- 2.750" (69.85mm)