49-CBSF-4.0X7.0X0.4
- Manufacturer Part Number:
- 49-CBSF-4.0X7.0X0.4
- Part of Description:
- RF SHIELD 4" X 7" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 7.000" (177.80mm)
- Width - Overall :
- 4.000" (101.60mm)