49-CBSF-3.75X7.0X0.4
- Manufacturer Part Number:
- 49-CBSF-3.75X7.0X0.4
- Part of Description:
- RF SHIELD 3.75" X 7" T/H
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 7.000" (177.80mm)
- Width - Overall :
- 3.750" (95.25mm)