54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75
- Manufacturer Part Number:
- 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75
- Part of Description:
- RF SHIELD 3" X 5" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.750" (19.05mm)
- Length - Overall :
- 5.000" (127.00mm)
- Width - Overall :
- 3.000" (76.20mm)