54-CBSFPD-1.5X2.0X0.75
- Manufacturer Part Number:
- 54-CBSFPD-1.5X2.0X0.75
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.5" X 2" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.750" (19.05mm)
- Length - Overall :
- 2.000" (50.80mm)
- Width - Overall :
- 1.500" (38.10mm)