54-CBSF-3.25X4.0X0.75
- Manufacturer Part Number:
- 54-CBSF-3.25X4.0X0.75
- Part of Description:
- RF SHIELD 3.25" X 4" T/H
- Height - Overall :
- 0.750" (19.05mm)
- Length - Overall :
- 4.000" (101.60mm)
- Width - Overall :
- 3.250" (82.55mm)