54-CBSF-2.5X6.25X0.5
- Manufacturer Part Number:
- 54-CBSF-2.5X6.25X0.5
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.5" X 6.25" T/H
- Height - Overall :
- 0.500" (12.70mm)
- Length - Overall :
- 6.250" (158.75mm)
- Width - Overall :
- 2.500" (63.50mm)