54-CBSF-2.25X5.25X0.75
- Manufacturer Part Number:
- 54-CBSF-2.25X5.25X0.75
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.25" X 5.25" T/H
- Height - Overall :
- 0.750" (19.05mm)
- Length - Overall :
- 5.250" (133.35mm)
- Width - Overall :
- 2.250" (57.15mm)