20S-CBSF-2.0X3.0X0.45
- Manufacturer Part Number:
- 20S-CBSF-2.0X3.0X0.45
- Part of Description:
- RF SHIELD 2" X 3" SURFACE MOUNT
- Height - Overall :
- 0.450" (11.43mm)
- Length - Overall :
- 3.000" (76.20mm)
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)