20-CBSF-1.0X2.0X0.24
- Manufacturer Part Number:
- 20-CBSF-1.0X2.0X0.24
- Part of Description:
- RF SHIELD 1" X 2" SURFACE MOUNT
- Height - Overall :
- 0.240" (6.10mm)
- Length - Overall :
- 2.000" (50.80mm)
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)