22-CBSA-5.25X5.5X0.2
Manufacturer Part Number:
22-CBSA-5.25X5.5X0.2
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 5.25" X 5.5" SMD T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
5.250" (133.35mm)