57-CBSA-4.75X5.75X0.5
Manufacturer Part Number:
57-CBSA-4.75X5.75X0.5
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 4.75" X 5.75" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
4.750" (120.65mm)