20-CBSA-5.0X6.0X0.2
Manufacturer Part Number:
20-CBSA-5.0X6.0X0.2
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 5" X 6" SURFACE MOUNT
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
5.000" (127.00mm)