82-CBSA-3.0X4.25X0.8
Manufacturer Part Number:
82-CBSA-3.0X4.25X0.8
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 3" X 4.25" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.250" (107.95mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)