82NH-CBSA-5.0X5.75X0.8
Manufacturer Part Number:
82NH-CBSA-5.0X5.75X0.8
Part of Description:
RF SHIELD 5" X 5.75" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
5.000" (127.00mm)