25-CBSA-2.5X4.25X0.225
- Manufacturer Part Number:
- 25-CBSA-2.5X4.25X0.225
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.5" X 4.25" SMD T/H
- Height - Overall :
- 0.225" (5.72mm)
- Length - Overall :
- 4.250" (107.95mm)
- Width - Overall :
- 2.500" (63.50mm)