20-CBSA-3.25X3.75X0.2
- Manufacturer Part Number:
- 20-CBSA-3.25X3.75X0.2
- Part of Description:
- RF SHIELD 3.25" X 3.75" SMD
- Height - Overall :
- 0.200" (5.08mm)
- Length - Overall :
- 3.750" (95.25mm)
- Width - Overall :
- 3.250" (82.55mm)