20-CBSA-3.0X4.5X0.2
Manufacturer Part Number:
20-CBSA-3.0X4.5X0.2
Part of Description:
RF SHIELD 3" X 4.5" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)