47-CBSA-1.5X6.0X0.4
Manufacturer Part Number:
47-CBSA-1.5X6.0X0.4
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 1.5" X 6" THROUGH HOLE
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)