14R-CBSA-2.25X2.5X0.13
Manufacturer Part Number:
14R-CBSA-2.25X2.5X0.13
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 2.25" X 2.5" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)