49-CBSA-1.25X4.25X0.4
Manufacturer Part Number:
49-CBSA-1.25X4.25X0.4
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 1.25" X 4.25" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
4.250" (107.95mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.250" (31.75mm)