40-CBSA-1.5X2.75X0.4
- Manufacturer Part Number:
- 40-CBSA-1.5X2.75X0.4
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.5" X 2.75" SMD
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 2.750" (69.85mm)
- Width - Overall :
- 1.500" (38.10mm)