18R-CBSA-3.75X4.0X0.13
- Manufacturer Part Number:
- 18R-CBSA-3.75X4.0X0.13
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 3.75" X 4" T/H
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.130" (3.30mm)
- Length - Overall :
- 4.000" (101.60mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 3.750" (95.25mm)